Bulmastif logo

Bulla Bohemica

Mezinárodně chráněná chovatelská stanice pro plemeno bulmastif

Bulmastif dlouholetý chov, prodej štěňat, krycí psy

Česky Anglicky Německy
Poslední aktualizace
26. 02. 2023


O nás

Bulmastif a rodina

O existenci bulmastifů jsme se dozvěděli v roce 1999, kdy jsme hledali vhodného psa pro naši rodinu. Dlouho jsme vyhledávali a shromažďovali dostupné informace o tomto plemeni a jeho chovu, kontaktovali chovatele a hned, jak se zlepšily naše bytové podmínky, jsme si pořídili našeho prvního psa „Bálúa" (Aron Zálabské SlunceBulmastif Aron Zálabské Slunce). A už tehdy jsme věděli, že nezůstaneme jen u jednoho bulmastifa

Bulmastif v rybníce

Naši bulmastifové jsou řádnými a milovanými členy rodiny, vyrůstají ve společnosti našich dětí a účastní se veškerého dění v rodině včetně výletů, cest a dovolených. Samozřejmostí jsou každodenní společné procházky, v létě s koupáním v nedalekém rybníku. Spolupracujeme s blízkým kynologickým centrem, kde naši psi absolvovali kurz socializace v "psí školce" a výcvik základní a pokročilé poslušnosti (necvičíme obrany). Pravidelně se zúčastňujeme psích výstav, kde už jsme také zaznamenali řadu úspěchů.

Štěně bulmastif

Nemáme ambice stát se velkou chovatelskou stanicí s širokou chovatelskou základnou a pravidelnými vrhy - naši psi jsou především rodinnými mazlíčky, takže chceme mít vždy jen tolik psů, kolika jsme schopni zajistit kromě základních potřeb i každodenní osobní kontakt a individuální péči, jak považujeme za nutné pro jejich spokojený život. Naším chovatelským cílem je zdravý bullmastiff vyrovnané povahy a typu.

Již řadu let jsme také aktivní v MolossClubu CZ - místopředseda klubu v letech 2014 - 2018, kontroly vrhů.

© 2007 - 2024 Petr Vachek

Bulmastif, prodej, štěně, krycí pes, bullmastif, prodej, štěně, krycí pes, bullmastiff, prodej, štěně, krycí pes

Krmíme granulemi Marp