Bulmastif logo

Bulla Bohemica

Mezinárodně chráněná chovatelská stanice pro plemeno bulmastif

Česky Anglicky Německy
Poslední aktualizace
23. 12. 2011


Pokud se rozhodnete pro štěňátko z našeho chovu...

Bulmastif štěně

Štěňátka z naší chovatelské stanice jsou připravena na odchod do svých nových domovů od věku 8 týdnů, výborně socializovaná a vychovávaná v úzkém kontaktu s rodinou, dětmi a dalšími zvířaty.

Štěňata jsou označena mikročipem, zkontrolována veterinářem, očkována a několikrát odčervena.

S sebou si odvezou malou výbavičku do začátku.

Bulmastif štěně

Před výběrem štěňátka jsme připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy týkající se plemene, jeho specifik, nároků a potřeb. Pomůžeme vám vybrat štěňátko tak, aby co nejlépe zapadlo do vaší rodiny a aby váš společný život byl co nejpříjemnější a nejpohodovější. Do budoucna rádi poradíme a pomůžeme s výchovou a výcvikem, i s případnou přípravou a vystavováním našeho psího "potomstva".

Co naopak očekáváme my od nového majitele...

Protože svým štěňátkům věnujeme spoustu času a péče, je pro nás velmi důležité, aby každé z nich našlo hezký domov a hodné páníky.

Bulmastif štěně

Proto očekáváme, že s odchodem štěňátka neskončí nadobro náš kontakt a budeme mít zprávy, jak se našim psím dětem "ve světě" daří. Budeme moc rádi, podělíte-li se s námi o informace o vašem soužití, radostech i případných starostech, a jsme ochotni vám kdykoli poradit či pomoci.

Netrváme na tom, aby se pejsci z našeho chovu účastnili výstav, bonitací či jiných kynologických akcí. Jsme přesvědčeni o tom, že mohou být i "jen" bezvadnými rodinnými společníky a prožít tak šťastný a plnohodnotný život. Na čem však trváme je fakt, že nový majitel si bude plně vědom toho, co vlastnictví bulmastifa a péče o něj obnáší.Bulmastif štěně Že bulmastif není pes na gauč (i když si tam moc rád pohoví a časem vás z něj vystrnadí úplně), ale nutně ke svému spokojenému životu potřebuje pohyb, vyžití a především úzký kontakt se svým člověkem. Vzhledem k velikosti dospělého bulmastifa je pro bezproblémové soužití potřeba alespoň základní výchova a poslušnost. O tom všem jsme připraveni si s vámi povídat, pokud nás kontaktujete se zájmem o štěňátko...

Uvítáme, když bude štěňátko od nás v dospělosti vyšetřeno na DKK (příp. DLK). Nejenže to u obřích plemen považujeme za potřebné z důvodu přizpůsobení další péče o pejska, ale oceníme i zpětnou vazbu pro náš chovatelský záměr a směřování.

Potěší nás, když se náš psí potomek alespoň jednou ukáže na nějaké té výstavě, protože i to nám poskytne cenné informace pro náš další chov.

Zkrátka, protože stejně jako vy si hledáte společníka a člena rodiny na mnoho let, i my hledáme pro naše štěňátka nové milující rodiny, je tedy pro nás důležité nic nepodcenit, aby spokojenost byla na obou stranách.

Jste několikátým. návštěvníkem našich stránek
© 2007 - 2021 Petr Vachek