Bulmastif logo

Bulla Bohemica

Mezinárodně chráněná chovatelská stanice pro plemeno bulmastif

Bulmastif dlouholetý chov, prodej štěňat, krycí psy

Česky Anglicky Německy
Poslední aktualizace
26. 02. 2023


Pokud se rozhodnete pro štěňátko z našeho chovu...

Bulmastif štěně

Štěňátka z naší chovatelské stanice jsou připravena na odchod do svých nových domovů od věku 8 týdnů, výborně socializovaná a vychovávaná v úzkém kontaktu s rodinou a dalšími zvířaty.

Štěňata jsou označena mikročipem, zkontrolována veterinářem, očkována a několikrát odčervena.

S sebou si odvezou malou výbavičku do začátku.

Bulmastif štěně

Před výběrem štěňátka jsme připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy týkající se plemene, jeho specifik, nároků a potřeb. Pomůžeme vám vybrat štěňátko tak, aby co nejlépe zapadlo do vaší rodiny a aby váš společný život byl co nejpříjemnější a nejpohodovější. Do budoucna rádi poradíme a pomůžeme s výchovou a výcvikem, i s případnou přípravou a vystavováním našeho psího "potomstva".

Co naopak očekáváme my od nového majitele...

Protože svým štěňátkům věnujeme spoustu času a péče, je pro nás velmi důležité, aby každé z nich našlo hezký domov a hodné páníky.

Bulmastif štěně

Proto očekáváme, že s odchodem štěňátka neskončí nadobro náš kontakt a budeme mít zprávy, jak se našim psím dětem "ve světě" daří. Budeme moc rádi, podělíte-li se s námi o informace o vašem soužití, radostech i případných starostech, a jsme ochotni vám kdykoli poradit či pomoci.

Netrváme na tom, aby se pejsci z našeho chovu účastnili výstav, bonitací či jiných kynologických akcí. Jsme přesvědčeni o tom, že mohou být i "jen" bezvadnými rodinnými společníky a prožít tak šťastný a plnohodnotný život. Na čem však trváme je fakt, že nový majitel si bude plně vědom toho, co vlastnictví bulmastifa a péče o něj obnáší.Bulmastif štěně Že bulmastif není pes na gauč (i když si tam moc rád pohoví a časem vás z něj vystrnadí úplně), ale nutně ke svému spokojenému životu potřebuje pohyb, vyžití a především úzký kontakt se svým člověkem. Vzhledem k velikosti dospělého bulmastifa je pro bezproblémové soužití potřeba alespoň základní výchova a poslušnost. O tom všem jsme připraveni si s vámi povídat, pokud nás kontaktujete se zájmem o štěňátko...

Uvítáme, když bude štěňátko od nás v dospělosti vyšetřeno na DKK (příp. DLK). Nejenže to u obřích plemen považujeme za potřebné z důvodu přizpůsobení další péče o pejska, ale oceníme i zpětnou vazbu pro náš chovatelský záměr a směřování.

Potěší nás, když se náš psí potomek alespoň jednou ukáže na nějaké té výstavě, protože i to nám poskytne cenné informace pro náš další chov.

Zkrátka, protože stejně jako vy si hledáte společníka a člena rodiny na mnoho let, i my hledáme pro naše štěňátka nové milující rodiny, je tedy pro nás důležité nic nepodcenit, aby spokojenost byla na obou stranách.

© 2007 - 2024 Petr Vachek

Bulmastif, prodej, štěně, krycí pes, bullmastif, prodej, štěně, krycí pes, bullmastiff, prodej, štěně, krycí pes

Krmíme granulemi Marp